7. KREVSOV TEK, SEPTEMBER 2011

TISKOVNO SPOROČILO ZA JAVNOST

TEKI DOLENJSKE 2011 ZA POKAL DOLENJSKEGA LISTA

KRAJ , DATUM.: POLŽEVO , 03.09.2011

NAZIV PRIREDITVE: 7.KREVSOV TEK

ORGANIZATOR PRIREDITVE: TD POLŽEVO in TD VIŠNJA GORA

ZAPOREDNA PRIREDITEV OD SKUPNIH 20: 12.

DOLŽINA NAJDALJŠE PROGE, KI ŠTEJE ZA TOČKOVANJE POKALA: 11 km

KRAJŠE RAZDALJE: 4,4km in 800m

ŠTEVILO UDELEŽENCEV NA NAJDALJŠI RAZDALJI:  92

ŠTEVILO NA KRAJŠI PROGI:        28

ŠTEVILO OTROK:    28

ŠTEVILO POHODNIKOV:   10

SKUPNO ŠTEVILO AKTIVNIH UDELEŽENCEV:        158

ABSOLUTNI ZMAGOVALCI NA_11_KM _MOŠKI;

1/         BREZNIK Jan , FIT Brežice , čas 39:51

2/         HABJAN Toni , Višnja Gora , čas 43:07

3/         ZUPET Borut , TK Ribnica , čas 43:21

ABSOLUTNE ZMAGOVALKE NA_11_KM_ŽENSKE:

1/         KRŠINAR Neja , Medvode , čas 53:54

2/         BUČAR Janja , FIT Klub Nm , čas 55:04

3/         GROZNIK Ana , Višnja Gora , čas 01:00:29

ZMAGOVALCA NA 4,4 km :

ČLANI :  ŠTER Matjaž , AK Portovald , čas 22:08

ČLANICE : RENKO Milena , AK Radeče , čas 23:50

VSI TEKI ŠTEJEJO V AKCIJO SLOVENIJA TEČE, KI JO VODI IN KOORDINIRA ODBOR ŠPORTA ZA VSE PRI OLIMPIJSKEM KOMITEJU SLOVENIJE . TEK V RADEČAH SE ŠTEJE ZA SLOVENSKI POKAL.

REZULTATI BODO OBJAVLJENI V DOLENJSKEM LISTU,SPORTSKIH NOVOSTIH,TER NA INTERNET STRANI:WWW.DRUSTVO-MARATHON.SI,ALI WWW.OLYMPIC.SI/SLO TECE

NASLEDNJA PRIREDITEV BO: v nedeljo , 11.09.2011 v Kostanjevici na Krki , 26.Kostanjeviški tek , start teka ob 10.00 uri , dolžina prog 300m – 1km (otroci) , 8,3km(člani,članice) in pohod . Organizator : ŠD Kostanjevica na Krki , info:041/804-566 (Polde BUČAR ), 041/385-870 (Boris POLOVIČ).

OBDELAVA REZULTATOV IN KOORDINACIJA POKALA-DRUŠTVO MARATHON NOVO MESTO. INFORMACIJE: 041 849 829 (EDVARD)

POKAL PODPIRAJO:KRKA, NLB, DANA , COSTELLA , LESNINA Novo mesto , TERME KRKA, RELAX , TRGOAVTO , RENAULT , GG Novo mesto , …….DOLENJSKI LIST, UDARNI LIST, SPORTSKE NOVOSTI, VAŠ KANAL,STUDIO D, RADIO URBAN, LOKALNO.SI, in mnogi drugi……

POLŽEVO – 7.KREVSOV TEK

SEZNAM POHODNIKOV

  1. ŽMAVC Marija , Kranj
  2. ŠEME Milena , Višnja Gora
  3. MARTIČ Igor , TŠD Kostel
  4. MARTIČ Drago , TŠD Kostel
  5. GRUBIŠA Antonija , Ivančna Gorica
  6. TERZIN Ana , Ivančna Gorica
  7. JELENC Fanika , Ljubljana
  8. JELENC Marjan , Ljubljana
  9. ŠTENGEL Danica , Ljubljana
  10. ŠTANGEL Franc , Ljubljana

Komentiraj